بایگانی نوشته‌ها


تفاوت فشارسنج عقربه ای و دیجیتال در چیست؟

تفاوت فشارسنج عقربه ای و دیجیتال در چیست؟

فشارسنج عقربه ای و دیجیتالی دستگاهی است که برای اندازه گیری فشار خون استفاده می شود. این اندازه گیری به عنوان بخشی از یک معاینه معمول، تحت نظر گرفتن بیمار مبتلا به فشار خون بالا یا بیماری قلبی عروقی انجام می شود.در ادامه به بررسی ویژگی و تفاوت های این دو محصول میپردازیم.

موس پد چیست؟ چه کاربردی دارد؟

موس پد چیست؟ چه کاربردی دارد؟

یکی از لوازم جانبی کامپیوتر موس پد است که به کاربر کمک می کند به راحتی بتواند اشاره گر ماوس را بر روی صفحه کنترل کند. موس پدها در انواع مختلف و به شکل ها و ظاهری زیبا تولید و عرضه می شوند. این ابزار کمکی می تواند به شما کمک کند در هنگام کار کردن با ماوس از آزادی عمل بیشتری برخوردار باشید.

جلوگیری از زخم بستر با تشک مواج امکان پذیر است؟

جلوگیری از زخم بستر با تشک مواج امکان پذیر است؟

زخم بستر به عنوان یک مشکل رایج است که در بیمارانی که تحرک کمی دارند و ساکن مانده اند، مشاهده می شود. جلوگیری از زخم بستر با تشک مواج امکان پذیر بوده و بیماران بر اساس وزن و شرایط جسمی خود، می توانند از تشک مواج سلولی و یا تخم مرغی استفاده نمایند.

پیدایش آنتن ها و انواع آنها

پیدایش آنتن ها و انواع آنها

آنتن ها یکی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در جهان می باشند که از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و کاربران می توانند قبل از ثبت سفارش خود، اطلاعات کاملی را در خصوص نحوه ی پیدایش آنتن ها و انواع آنها به دست آورند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

فواید زیر پایی در سلامت بدن

فواید زیر پایی در سلامت بدن

سلامت افراد موضوعی است که حرف اول را در حفظ حیات بشر می زند. از این رو لازم است فواید زیر پایی در سلامت بدن به کسانی که مدت ها پشت میز کار می نشینند و ساعت ها سرگرم انجام کار در پشت میز هستند مشخص شود. به هر حال برای نشستن های طولانی مدت، ابتدا باید به تهیه ی زیر پایی مخصوص، صندلی ارگونومیک و ... اقدام نمود.

نحوه عملکرد و تاثیر دوز سوم واکسن کرونا

نحوه عملکرد و تاثیر دوز سوم واکسن کرونا

نحوه عملکرد واکسن کرونا چیست؟ و تاثیر دوز سوم واکسن کرونا بر سویه جدید «امیکرون» به چه صورت است؟ همه واکسن ها حاوی موادی هستند که به سیستم ایمنی شما کمک می کنند تا آنتی بادی ها (پروتئین هایی که با عفونت و بیماری مبارزه می کنند) بسازد. اگر واکسن بزنید و سپس با باکتری یا ویروس عامل بیماری تماس پیدا کنید، سیستم ایمنی شما آن را تشخیص می دهد.

تاثیر گن بر لاغری

تاثیر گن بر لاغری

تاثیر گن بر لاغری به این دلیل است که معمولا از الیاف ها و پارچه های کشسان و مقاوم ساخته می شوند که موجب بالا کشیدن چربی های اضافی بدن می گردد. این کار موجب می شود که بدن فرم و حالت بهتری به خود بگیرد و پوشیدن لباس ها را برای افراد آسان تر و زیباتر کند.

هر آنچه باید در خصوص زیر نشیمن طبی بدانید

هر آنچه باید در خصوص زیر نشیمن طبی بدانید

زیر نشیمن طبی، بالشتی است که با اصول خاصی طراحی شده است و باعث می شود که اگر در هنگام خواب یا کار با کامپیوتر در وضعیت نامطلوب قرار گرفتید و گرفتار درد در ستون فقرات، گردن، کمر گشتید با استفاده از این بالشتک طبی، در پیشگیری از این دردها تاثیر بسزایی داشته باشد.

کرونا سویه امیکرون

کرونا سویه امیکرون

حدود سه سال است که سراسر دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند. ویروس کووید-19 در طی این سه سال جهش های متعددی داشته است که گاها اثر بخشی واکسن ها را کاهش داده است. آخرین جهش کرونا سویه امیکرون است که به بررسی آن پرداخته ایم.

پاور بانک چی بخریم؟

پاور بانک چی بخریم؟

برای خرید پاور بانک حتما ظرفیت آن را بررسی کنید. اولین و مهمترین مشخصه برای خرید این نوع از تجهیزات، ظرفیت آنها است. ظرفیت پاوربانک ها بر اساس میلی آمپر ساعت بیان می شود که مشخص می کند چند بار می توانید دستگاه خود را با استفاده از آنها شارژ کنید.

ژارکا اینجاست تا با مطالب مناسب و علمی به حفظ و بهبودی سلامتی شما کمک کند. امیدواریم که بتوانیم قدمی حتی کوچک در راستای سلامتی شما برداریم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...