بایگانی نوشته‌ها


چسب کنزیوتیپ

چسب کنزیوتیپ

ممکن است چسب کنزیوتیپ رنگی را روی بدن ورزشکاران المپیک، بازیکنان والیبال، دوندگان حرفه ای و ورزشکاران دیگر دیده باشید. اگر نمی دانید به چه منظوری از این چسب های رنگی استفاده می شود یا چگونه از آن ها استفاده می شود در این مقاله همراه ما باشید.

طرز کار دستگاه اکسیژن ساز

طرز کار دستگاه اکسیژن ساز

با ورود تجهیزات پزشکی مانند دستگاه اکسیژن ساز و فشار سنج ها به منازل نگهداری و پرستاری از بیماران آسان تر شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با طرز کار دستگاه اکسیژن ساز آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی را در جهت استفاده از اکسیژن ساز بیان کنیم.

ماساژور رفع خستگی

ماساژور رفع خستگی

ماساژ و سالن های ماساژ در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما هر روز نمی توانید برای ماساژ به این مراکز مراجعه نمایید و هزینه پرداخت کنید. شما می توانید برای رفع خستگی و درد از ماساژور رفع خستگی استفاده نمایید. یکی از لوازم پزشکی که نیاز است در منزل داشته باشید تا در صورت گرفتگی و یا خستگی عضلات از آن استفاده نمایید.

از ابزارهای مناسب برای سنجش تب در پیک کرونا تا تغذیه مناسب

از ابزارهای مناسب برای سنجش تب در پیک کرونا تا تغذیه مناسب

متاسفانه، ویروس کرونا از جمله ویروس هایی است که تا به امروز دست از سر مردم کشور ایران و کشورهای جهان برنداشته است. با زدن واکسن های مختلف، ویروس کرونا در بدن افراد جهش پیدا می کند و به نمونه های جدیدی تبدیل می شود. اگرچه باز هم با زدن واکسن های پروتئینی و ویروس کشته شده، شمار مرگ و میر در جهان و ایران کاهش پیدا کرده است. اما باز هم شاهد پیک کرونا در کشور ایران هستیم. در زمان اوج و پیک کرونا، اگر به یک سری از نکات توجه داشته باشیم، از خودمان و اطرافیانمان بیشتر مراقبت کرده ایم. سنجش تب به صورت منظم، استفاده از اکسیژن سنج و استفاده از ماسک در پیک کرونا، اهمیت بسیار زیادی دارد.

اسپیکر کیمیسو، طراحی زیبا و راحتی در حمل و نقل

اسپیکر کیمیسو، طراحی زیبا و راحتی در حمل و نقل

اسپیکر های پرتابل و قابل حمل با قابلیت اتصال توسط بلوتوث امروزه مورد توجه بسیاری از افراد می باشد. به همین دلیل این محصولات دارای برندهای بسیار و متنوعی می باشند که انتخاب بین این برندها گاهی اوقات سخت است. یکی از برندهای معتبر کیمیسو می باشد که دارای انواع مختلفی از اسپیکر های پرتابل در اندازه و اشکال مختلف می باشد. در ادامه مقاله به بررسی اسپیکر کیمیسو پرداخته ایم.

فشار سنج بیورر چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

فشار سنج بیورر چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

کمپانی بیورر یکی از قدیمی ترین وقویترین برندهای پزشکی می باشد. این برند لیسانس آلمان را داراست که همین امر باعث محبوبیت بیورر شده است. فشار سنج بیورر یکی از قوی ترین انواع فشار سنج به حساب می آید که به علت داشتن ویژگی های کلیدی مهم طرفداران زیادی دارد.

ژارکا اینجاست تا با مطالب مناسب و علمی به حفظ و بهبودی سلامتی شما کمک کند. امیدواریم که بتوانیم قدمی حتی کوچک در راستای سلامتی شما برداریم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...