آیا شما با فشار سنج بیورر آشنایی دارید؟ محصولی مهم، دقیق و کاربردی که شما می توانید آن را در شرایط مختلفی به کار گیرید. در حال حاضر این محصول در دسته بندی های متنوعی در بازار به فروش رسیده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. جالب است بدانید که امروزه شرکت بیورر به یکی از مهم ترین شرکت های تولید کننده فشار سنج تبدیل شده است. اگر شما هم قصد خرید یا استفاده از انواع فشار سنج بیورر را دارید، باید به یک سری نکات خاص توجه داشته باشید. نکاتی که به شما در هنگام خرید این محصول کمک می کنند. امروز ما قصد داریم تا در مورد انواع فشار سنج تولید شده توسط بیورر با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

معرفی برند بیورر
قبل از هر چیز بیایید تا به خود برند بیورر و فعالیت آن نگاهی بیندازیم. برند بیورر یک برند آلمانی است که به صورت خانوادگی مدیریت شده و محصولات متنوعی را تولید می کند. حوزه فعالیت این شرکت آلمانی سلامتی و رفاه اجتماعی می باشد. به همین علت هم محصولات این شرکت همچون انواع فشار سنج طرفداران زیادی پیدا کرده اند. جالب است بدانید که این شرکت برای اولین بار در حدود 100 سال پیش و در سال 1919 تاسیس شد. در ابتدای فعالیتش این برند فقط در زمینه تولید مدل های مختلف پتو برقی فعالیت می کرد.

گیت و اوگن بیورر موسسین اصلی این برند بوده اند. آنها در سال های قدیم زندگی سختی داشته و به دنبال یک محصول جایگزین کیسه های آب گرم بودند. آنها با تحقیقات فراوان توانستند پتو برقی را در خانه خود تولید نمایند. تولید پتو برقی توسط برند بیورر تا سال 1980 ادامه داشت. ولی در این سال مدیران بیورر تصمیم گرفتند که زمان تغییر رسیده است. آنها لیست محصولات تولیدی و مواد اولیه خود را گسترش داده و محصولات جدیدی را تولید کردند. امروزه این برند یکی از مهم ترین تولید کنندگان فشار سنج، دستگاه دما سنج، پتو برقی، نبولایز، دستگاه تصفیه و دستگاه رطوبت هوا به حساب می آید.

شما می توانید محصولات و خدمات این شرکت را در سراسر جهان پیدا کنید. لیست محصولات تولید شده توسط کارخانه بیورر شامل 2200 محصول مختلف است. جالب است بدانید که درآمد این برند در سال 2006 چیزی در حدود 230 میلیون دلار برآورد شده است. این برند به علت وجود یک سری مشکلات خاص، خط تولید خود را از آلمان خارج کرده و به کشور های مختلفی همچون مجارستان و کشور های شرقی آسیا منتقل نموده است. البته، شما با خیال راحت می توانید محصولات این برند را در داخل ایران تهیه کنید. چرا که از نظر واردات هیچ مانعی بر سر راه این برند قرار نگرفته است.

دلیل شهرت و محبوبیت محصولات بیورر
حال که مقدمات مربوط به برند بیورر را پشت سر گذاشتیم، بیایید تا به سراغ فشار سنج های تولید شده توسط این برند برویم. این برند یکی از معتبر ترین شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات سلامتی به حساب می آید. انواع فشار سنج طراحی شده توسط بیورر به علت داشتن کیفیت بالا شهرت زیادی هم به دست آورده اند. این برند آلمانی بر روی کیفیت نهایی محصولاتش حساسیت زیادی نشان می دهد.

به همین علت هم شما با خیال راحت می توانید محصولات تولید شده توسط آن را در شرایط مختلف به کار گیرید. فرقی ندارد که شما به دنبال یک محصول خانگی یا یک محصول بیمارستانی هستید، در هر صورت شما می توانید از خدمات کلی و جامع بیورر استفاده کنید. البته، لازم به ذکر است که محصولات این برند در دسته بندی ها و مدل بندی های مختلفی به فروش می رسند. شما همیشه باید به دنبال بهترین مدل ها برای بودجه و فعالیت مد نظر خود باشید.

انواع فشار سنج بیورر کدام اند؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که انواع مختلف فشار سنج بیورر کدام اند؟ بی شک این برند محصولات و خدماتش را با تعرفه های مختلفی ارائه می کند. در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع فشار سنج تولید شده توسط بیورر در بازار موجود است. برخی از این مدل های این محصول نه تنها به صورت دقیق فشار خون را اندازه گیری می کنند، بلکه می توانند در جهت ثبت تاریخ و دنبال کردن وضعیت فشار خون بیماران هم کاربرد داشته باشند. در نتیجه، استفاده از آنها می تواند مزایای زیادی را برای همه افراد به همراه داشته باشد. مدل های مختلف این دستگاه با دو حرف BM علامت گذاری می شوند. از جمله رایج ترین مدل های فشار سنج این برند می توان به موارد موجود در لیست زیر  اشاره کرد.

  • BM60
  • BM85
  • BM77
  • BM27
  • BM47
  • BM95

توجه داشته باشید که هرچه عدد مدل فشار سنج تولید شده توسط برند بیورر بالا تر رود، قیمت آن هم افزایش پیدا خواهد کرد.

مهم ترین ویژگی های فشار سنج بیورر

انواع فشار سنج بیورر یک سری ویژگی های کلیدی خاص دارند. آنها با استفاده از همین ویژگی های کلیدی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. کیفیت بالا اولین ویژگی انواع فشار سنج بیورر به حساب می آید. این دستگاه طول عمر زیادی داشته و شما با خیال راحت می توانید آن را برای مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار دهید. جالب است بدانید که برند بیورر همیشه از بهترین و قوی ترین انواع مواد اولیه در جهت ساخت محصولاتش استفاده می کند. همین مسئله بر روی کیفیت نهایی تاثیرات زیادی گذاشته است.
داشتن نمایندگی در ایران و گارانتی معتبر دومین ویژگی انواع فشار سنج بیورربه حساب می آید. از آنجایی که بیورر یک برند بین المللی به حساب می آید، در کشور های مختلف نمایندگی های متعددی را ایجاد کرده است. انواع فشار سنج تولید شده توسط این برند همراه با گارانتی های 2 ساله در اختیار مشتریان قرار می گیرند. همین مسئله باعث شده تا این محصولات به عنوان اولین انتخاب اکثر افراد تبدیل شوند. داشتن امکانات زیاد به عنوان سومین ویژگی مهم فشار سنج های بیورر شناخته شده است. فشار سنج های تولید شده توسط بیورر همراه با امکانات متنوعی همچون قابلیت نمایش تاریخ و ساعت در بازار عرضه می شوند. حتی برخی از مدل های این دستگاه فشار سنج همراه با بلوتوث در بازار عرضه می شوند. در هنگام خرید شما می توانید امکانات اضافی این دستگاه ها را مورد بررسی قرار دهید.