بایگانی نوشته‌ها


صفر تا صد کارایی تشکچه طبی برقی

صفر تا صد کارایی تشکچه طبی برقی

در حقیقت کارایی تشکچه طبی برقی در حین استفاده کردن شامل: کاهش دردهای عضلانی، کاهش استرس و فشارهای عصبی، کاهش دردهای آرتروز، افزایش کیفیت خواب، افزایش خلق و خوی و... می باشد. جهت خرید تشکچه طبی خوب با کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه میتوانید به سایت ژارکا مراجعه نمایید.

بررسی کارایی بالش طبی

بررسی کارایی بالش طبی

افرادی که ناراحتی های مختلف جسمی در ناحیه ی گردن و ستون فقرات دارند بالش طبی می تواند انتخاب مناسبی برای آن ها باشد. کارایی بالش طبی در درد های شدید جسمانی صرفا کمک روند درمان است و از مراجعه به پزشک متخصص نباید غافل شوید. بالش های طبی می توانند حجم فشاری که به گردن می آید را کاهش دهند.

انواع اسپیکر و کارایی آنها

انواع اسپیکر و کارایی آنها

در حقیقت یکی از مهمترین و در عین حال اصلی ترین عناصری که در ارتباط انسان ها با همدیگر نقش اساسی دارد، صدا می باشد. همان طور که میدانید جهت پخش مجدد صدا، به وسیله ای به نام اسپیکر نیازمند می باشیم. این روزها انواع اسپیکرهای متنوع و زیبا تولید و عرضه ی بازار می شود که هر کدام دارای قابلیت ها و کارایی های متفاوتی می باشند. در این مقاله به بررسی انواع اسپیکر و کارایی آنها میپردازیم.

همه چیز در مورد کیبورد

همه چیز در مورد کیبورد

شما برای برقراری تعامل با کامپیوتر، به دستگاه های ورودی با نام کیبورد نیاز دارید. به علت نیاز زیاد افراد به کامپیوتر و کیبورد، بهتر است همه چیز در مورد کیبورد را بدانیم. کیبوردها دارای کیبورد عددی در سمت راست هستند و همچنین کلیدهای میانبری دیگری برای انجام عملکردهای خاص می باشند. اگر کامپیوتری صفحه کلید نداشت میتوانید آن را خریداری کنید و از طریق USB به کامپیوتر وصل کنید

فواید استفاده از ماساژور

فواید استفاده از ماساژور

ماساژور به انجام عمل ماساژ یا همان مشت و مال دادن بدن گفته می شود که یکی از فواید استفاده از ماساژور، جلوگیری از قولنج یا کوفتگی و حس آرامش می باشد. امروزه دستگاه ماساژور در دو نوع دستی و برقی وجود دارد. امروزه ماساژورهای زیادی برای نواحی مختلف بدن مانند پا، زانو، کمر و یا صورت وجود دارد.

وبکم در روزهای کرونایی

وبکم در روزهای کرونایی

وب کم ها در دوران کرونا و با تعطیلی دانشگاهها، مدارس و دورکار شدن بسیاری از شغل ها و آنلاین شدن ارتباطات کاری و درسی رواج زیادی پیدا کرد. وبکم ها دوربین های دیجیتالی کوچکی هستند که در دو نوع داخلی و خارجی دسته بندی میشوند. نوع داخلی که در سخت افزار مانیتور لپتاپ یا کامپیوتر جاسازی شده است و نوع خارجی که به صورت رومیزی و از طریق اتصال به رایانه کار میکند.

انواع کیسه آب گرم و کارایی آنها

انواع کیسه آب گرم و کارایی آنها

وجود کیسه آب گرم شاید در نگاه اول خیلی ساده به نظر بیایند اما همین کیسه ها را می توان یکی از ملزومات هر خانه ای دانست. استفاده از این کیسه ها در منزل یکی از بهترین روش ها برای برطرف نمودن گرفتگی عضلانی و دردهای اسپاسمی می باشد. در این مقاله به بررسی انواع و مدلهای کیسه های آب گرم و کارایی هر کدام از آنها پرداخته ایم.

ژارکا اینجاست تا با مطالب مناسب و علمی به حفظ و بهبودی سلامتی شما کمک کند. امیدواریم که بتوانیم قدمی حتی کوچک در راستای سلامتی شما برداریم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...