خواب راحت و آرام با تشکچه طبی برقی

کارایی تشکچه طبی برقی چگونه است؟ آیا مایلید که خواب راحت و بهتری داشته باشید؟ آیا دوست دارید که هنگام خواب حس بهتری داشته باشید؟ آیا شما عزیزان از دردهای آرتروز، گردن درد، دردهای عضلانی و ... اذیت می شوید؟ جهت خرید این تشکچه های با کیفیت و پرفروش با قیمت های مقرون به صرفه به چه سایت معتبری مراجعه نماییم؟ با ما همراه باشید تا شما عزیزان را بیشتر با کارایی این تشک منحصر به فرد آشنا کنم.

تشکچه طبی برقی چیست؟

تشکچه طبی حرارتی ابزاری است که به علت ماهیت عملکردی که دارد، می تواند جانشین بسیار مناسب و خوبی برای کیسه های آب گرم باشد. همانطور که میدانید برخی از افراد جهت تسکین دردهای عضلانی ( آرتروز ) از کیسه های آب گرم استفاده می کنند. استفاده کردن از این کیسه های آب گرم دارای یک سری نقاط ضعفی می باشد که در متن زیر به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

  • جهت استفاده کردن از این کیسه ها به آب گرم نیاز است و همین امر مستلزم صرف زمان می باشد.
  • بعد از مدت زمان کوتاهی آب درون کیسه سرد شده بایستی آب را تخلیه و تعویض کرد.
  • در هنگام استفاده از این وسیله، امکان نشتی آب داغ وجود داشته و ممکن است که شخص هنگام استفاده از کیسه ی آب گرم، دچار سوختگی  می شود.

در حالی که در تشکچه های طبی این مشکلات وجود ندارد. همین امر موجب شده تا این روزها خرید و فروش تشکچه طبی بسیار بالایی پیدا کند.

هر شخصی نزدیک به یک سوم از عمر خود را در خواب سپری می کند. در نتیجه داشتن خواب خوب و راحت بر سلامت بدن و همچنین انرژی بدن تاثیر فراوانی دارد. در صورتی که خواب کافی و خوبی نداشته باشید، قطعا دچار مشکلات بسیاری خواهید شد. برای اینکه یک خواب راحت و آسوده داشته باشید، خرید تشکچه طبی، یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه های انتخابی می باشد. یک تشکچه ی مناسب و با کیفیت به آسانی می تواند، تاثیر زیادی در خواب شما عزیزان داشته باشد. در این مطلب مفید قصد داریم که درباره ی فواید و کارایی تشکچه طبی به طور مختصر بپردازیم. قطعا کسب اطلاعات خوب و کافی برای خرید این تشکچه ها سبب می شود تا هنگام خرید این کالا، انتخاب بهتری داشته باشید.

کارایی های تشکچه طبی
همانطور که شما بزرگواران میدانید تشک و تخت جزء وسایل ضروری در هر خانه ای هستند. در واقع تشکچه های طبی بر اساس گرما درمانی و همچنین ترموتراپی به کاهش دردهای عضلانی ( خصوصا در ناحیه ی کمر ) و کیفیت خواب شما کمک شایانی می کند. این تشکچه ها مازاد بر افزایش کیفیت خواب و کاهش دردهای عضلانی، کارایی و فواید بسیار فراوانی دارد که در متن زیر به طور خلاصه به آنها می پردازیم:
دردهای عضلانی از ناحیه ی کمر، آرتروز و فیبرومیالژیا، کمبود خواب، استرس، آلرژی، سندروم پس از فلج اطفال، پدیده ی رینود، افزایش گردش خون، افزایش خلق و خوی و ...
کارایی تشکچه طبی؛ این تشکچه ها از طریق المنت های داخلی و جریان برق موجب ایجاد گرما در تمامی قسمت های تشک شده و برای تنظیم مقدار دما و خاموشی خودکار، واحدهای کنترلی دارند. در حقیقت یک بستر راحت و خوب با گرمای یکنواخت در طول شب، تا حد فراوانی استرس و فشارهای عصبی را کاهش می دهد. این تشکچه ها به سرعت و به هر اندازه ای که شما دوست داشته باشید، گرم می شوند.
کارایی تشکچه طبی حرارتی در تسکین درد
یکی از بهترین کارایی تشکچه طبی، برای تسکین و کاهش دردهای عضلانی بسیار استفاده می شود. زیرا این تشکچه ها به صورت کاملا مستقیم با تمامی عضلات بدن در تماس می باشند. عملکرد و کارایی تشکچه طبی در جهت کاهش دردهای عضلانی به این گونه است که گرمای ممتد این تشکچه برای ساعت های طولانی سبب افزایش جریان خون می شود و همین امر به نوبه ی خود منجر به کاهش دردهای عضلانی، رفع گرفتگی و فشار، استراحت عضلات و در نهایت تمایل به ترمیم خواهد شد.

کارایی تشکچه طبی در کاهش دردهای آرتروز
یکی دیگر از کارایی تشکچه حرارتی برقی، کاهش درد آرتروز است. گرمای موجود در تشکچه های طبی حرارتی با انبساط در رگ ها و بافت ها سبب افزایش گردش خون و باعث بهبود یافتن بافت های آسیب دیده خواهد شد. ناگفته نماند گرمای حاصل از تشکچه های طبی سبب شل شدن عضلات و در نهایت کاهش فشار ( بر روی کانال های عصبی ) می گردد و به نوبه ی خود درد ناحیه ی کمر را کاهش می دهد. مازاد بر این عوامل، گرمای موجود در این تشک ها، خشکی مفاصل را ( که یکی از عوارض بسیار ناخوشایند بیماری آرتروز است ) را کاهش می دهد و برای افراد مبتلا به آرتروز بسیار مفید است.
کارایی تشکچه طبی در کیفیت خواب
بهبود کیفیت خواب: گرمای تولید شده در این نوع تشکچه ها منجر به بهبود درد می شود. کاهش تنش در عضلات بدن، آرام شدن ماهیچه ها، افزایش گردش جریان خون یکی دیگر از فواید این تشکچه ها می باشد و همین امر سبب احساس بهتر فرد در هنگام خواب می گردد. همانطور که میدانید کاهش دمای محیط و در مقابل گرمای متعادل محل خواب سبب خواب عمیق تر و بهتر می گردد.
افزایش انعطاف پذیری: استفاده کردن از تشکچه طبی حرارتی سبب افزایش انعطاف پذیری و همچنین دامنه ی حرکت در زمان خواب ( خصوصا برای افراد سالمند) می گردد. همانطور که در متن بالا به آن اشاره کردیم، کارایی تشکچه طبی سبب کاهش درد، کاهش خشکی بدن و افزایش گردش خون می شود. در نتیجه صبح ها بعد از بیدار شدن، در زمان حرکت بدن انعطاف پذیری بهتری دارد.

فواید تشکچه طبی برقی در کاهش فشار و استرس های عصبی

یکی از فواید استفاده یا کارایی تشکچه طبی، وجود یک رختخواب بسیار راحت با گرمای ملایم و متعادل سبب کاهش فشارهای عصبی و همچنین از بین رفتن دردهای حاصل از این فشارها می گردد. استفاده از تشکچه طبی حرارتی در زمان خواب، لذت استراحت را برای فرد به وجود می آورد.

فواید تشکچه طبی در کاهش آلودگی های رختخواب
معمولا در بستر خواب همه ی افراد، رطوبت ناشی از پوست همچنین مو باعث ایجاد یک بستر مناسب جهت پرورش آلودگی هایی همانند کنه ها می شود و این عامل در نهایت سبب بروز عوامل گوناگونی همچون آلرژی و آسم می گردد. در نتیجه داشتن یک تشکچه ی خشک و گرم سبب از بین رفتن این عوامل بیماری زا و آلودگی ها در رختخواب می شود. طبق تحقیقات و طی مطالعاتی که در دانشگاه های گوناگون در سراسر جهان انجام گرفته شده، استفاده از این تشکچه ها حتی در باره زمانی کوتاه آلودگی ها و گرد و غبار ناشی از رطوبت را تا حد فراوانی کاهش می دهد.
فواید تشکچه طبی در مشکلاتی سینوسی
همانطور که در متن بالا به آن اشاره نمودیم، یکی از کارایی تشکچه گرمایی برقی، افزایش میزان دمای رختخواب، به داشتن خوابی راحت تر و عمیق تر کمک شایانی می کند. این کاهش دمای اتاق جهت درد افراد و عوارض افراد مبتلا به میگرن و سینوزیت مفید است.
جمع بندی
در حقیقت تشکچه طبی حرارتی ابزاری است که به علت ماهیت عملکردی که دارد، می تواند جانشین بسیار مناسب و خوبی برای کیسه های آب گرم باشد، این کالا فواید بسیار فراوانی دارد. کارایی تشکچه طبی؛ این تشکچه ها از طریق المنت های داخلی و جریان برق سبب ایجاد گرما در تمامی قسمت های تشکچه شده و برای تنظیم مقدار دما و خاموشی خودکار، واحدهای کنترلی دارند.
برخی از فواید و کارایی تشکچه طبی حرارتی عبارتند از: کاهش دردهای عضلانی از ناحیه ی کمر، آرتروز و فیبرومیالژیا، رفع کمبود خواب، کاهش استرس، کاهش آلرژی، سندروم پس از فلج اطفال، پدیده ی رینود، افزایش گردش خون، افزایش خلق و خوی، کاهش مشکلات سینوسی و میگرن، کاهش آلودگی های رختخواب و... می باشد. وجود این فواید و کارایی فراوانی در تشکچه طبی در سبب شده تا این روزها افراد فراوانی اقدام به خرید تشکچه طبی حرارتی کنند.
بهترین و مناسب ترین روش برای خرید تشکچه طبی حرارتی
در این متن شما عزیزان را با کارایی تشکچه طبی و اینکه چه که فوایدی دارد، آشنا کردیم.
چنانچه که قصد دارید که تشکچه ی طبی خوب و در عین حال با کیفیت را به صورت آنلاین خریداری نمایید، بایستی قبل از آنکه تشکچه طبی را به صورت آنلاین خریداری نمایید، مقیاس و همچنین معیارهای لازم خود را تعیین نمایید تا بر اساس این معیارها، خریدی آسان داشته باشید.
یکی دیگر از مزیت های ویژه ی خرید‌ اینترنتی، صرفه جویی در زمان است. دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست و مجبور به رفتن مرکز فروش، جهت خرید این محصول نخواهید بود و محصول انتخاب شده ی خود را در کمترین زمان ممکن و درب منزل تحویل خواهید گرفت. پیشنهاد ما به شما خریداران عزیز جهت خرید تشکچه طبی حرارتی با کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه مراجعه به سایت www.zharka.ir می باشد.

منبع: ژارکا