بایگانی نوشته‌ها


برای پیشگیری از کرونا چه باید کرد؟

برای پیشگیری از کرونا چه باید کرد؟

ما برای پیشگیری از کرونا و مبتلا نشدن به این بیماری باید خیلی مراقب خود و اطرافیانمان باشیم زیرا درگیر شدن با این بیماری ممکن است فرد را از پا بیندازد و در زندگی فرد اختلال ایجاد کند و سلامت بدن فرد را به خطر بیندازد بنابراین پیشگیری از کرونا یک امر مهم و ضروری می باشد. در این مقاله به راه های پیشگیری از کرونا پرداخته ایم.

نقد و بررسی بهترین مدل پالس اکسیمتر چویس مد مدل CN_356

نقد و بررسی بهترین مدل پالس اکسیمتر چویس مد مدل CN_356

سلامت و عملکرد اندام ما بسته به پارامترهای زیادی می باشد. یکی از این پارامترها که امروزه بدلیل شیوع بیماری کرونا دارای اهمیت بالایی شده است میزان اکسیژن محلول در خون است، بدلیل اینکه ویروس کرونا عملکرد ریه را دچار مشکل و در نتیجه تاثیر مستقیم بر پایین اومدن میزان اکسیژن خون دارد سنجش و کنترل این پارامتر حساس مهم و حیاتی می باشد. برای سنجش میزان اکسیژن محلول در خون از دستگاه های پالس اکسیمتر انگشتی استفاده می شود.

بیماری هایی که در تابستان شایع ترند

بیماری هایی که در تابستان شایع ترند

تابستان فصلی است که در طول آن، لذت سفر، پوشیدن لباس های آزاد، نوشیدنی های سرد و البته میوه های تابستانی را می بریم اما علاوه بر آن ها احتمال بروز چند وضعیت سلامتی نیز افزایش میابد که در اصل به عنوان بیماری های تابستانی شناخته می شوند. بدین منظور قطعا باید در مورد این بیماری ها اطلاعاتی داشته باشیم تا کم تر از آن ها لطمه بخوریم. همانطور که زمستان فصل سرفه، سرماخوردگی و ضعف می باشد تابستان نیز با اسهال، بثورات پوستی، افتاب سوختگی، سردرد و در موارد شدید زردی و سرخک همراه است. بنابراین ما دراین قسمت از سلامت ژارکا علاوه بر معرفی این بیماری های تابستانی، نکات بهداشتی مرتبط با آن ها را نیز ذکر خواهیم کرد.

اکسیژن ساز آخرین سنگر

اکسیژن ساز آخرین سنگر

اکسیژن ساز آخرین سنگر انسان برای فرار از مرگ می باشد، معمولا کسانیکه سن بالایی دارند و نیاز به اکسیژن ساز پیدا می کنند به صورت مستقیم در حال جنگ و دست و پنجه نرم کردن با مرگ هستند. به همین دلیل استفاده درست و به موقع از اکسیژن ساز اهمیت بالایی برای حفظ جان دارد. در این مقاله سعی بر این داریم تا کارکرد اکسیژن ساز را به صورت کامل توضیح و شرح دهیم و در نهایت برای خرید اکسیژن ساز و استفاده صحیح از آن به شما کمک نماییم.

نقد و بررسی فشارسنج گلامور مدل TMB_1112

نقد و بررسی فشارسنج گلامور مدل TMB_1112

دستگاه فشارسنج مناسب برای سنجش فشارخون و ضربان قلب می باشد. این محصول در مدل دیجیتال و عقربه ای عرضه شده که ما در این بخش فشارسنج دیجیتال را مورد بررسی قرار می دهیم. فشارسنج های دیجیتال تنها با فشردن یک دکمه شروع به سنجش فشارخون و ضربان قلب شما می کند و ظرف حدود یک دقیقه آنالیز و نتیجه اندازه گیری را به شما اعلام میدارد.

فواید بخور سرد

فواید بخور سرد

در فصل زمستان و در مناطق خشک تنفس برای ریه به دلیل پایین بودن رطوبت هوا دشوار می شود و این دشواری برای کودکان بیشتر نیزمیباشد. برای جبران کمبود رطوبت هوا از دستگاه های رطوبت ساز محیط استفاده می شود، بخور سرد قطرات آب را به ذرات بسیارریزی تبدیل میکند و به فاصله بیشتری در هوا پخش می کند. به نوعی دستگاه بخور سرد آب پودر و در محیط پخش می کند، این عمل بهافزایش رطوبت کمک و باعث تنفس راحت تر برای ریه می شود.

ژارکا اینجاست تا با مطالب مناسب و علمی به حفظ و بهبودی سلامتی شما کمک کند. امیدواریم که بتوانیم قدمی حتی کوچک در راستای سلامتی شما برداریم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...