قند خون چیست؟

دستگاه قند خون مناسب برای سنجش و اندازه گیری میزان قند موجود در گلبول های خون می باشد. این محصول دارای یک گان تفنگی برای ایجاد زخم بر روی پوست می باشد که به وسیله نوارهای موجود در دستگاه، خون را به دستگاه قند خون انتقال و دستگاه شروع به اندازه گیری میزان قند خون موجود در خون در 5 ثانیه می کند. دستگاه های قند خون در یک مدل دیجیتالی تولید می شوند و تقریبا همه دارای شکل های یکسان می باشند.

دلیل نیاز به دستگاه سنجش قند خون

بالا بودن میزان قندخون در دراز مدت می‌تواند به عروق و اعصاب بدن آسیب وارد کند. این باعث می‌شود که جریان خون در اعضای بدن، بخصوص دست‌ها، پاها، بازوها و ران‌ها کم شود. کمی جریان خون به این اعضا خطر امراض عفونی، امراض قلبی، سکته مغزی، نابینایی، قطع پا و امراض کلیوی را زیادتر می‌کند. علاوه بر این ممکن است پاهای شما احساس خود را از دست بدهد و احساس درد اضافی در پاها خود بکنید. حتی یک زخم کوچک ممکن است بدون این که متوجه شوید به پاهای شما آسیب وارد کند. بالاخره آسیب به عروق و اعصاب برای روابط جنسی مشکل های غیرقابل علاج پیش خواهد آورد. به خاطر تمام این دلایل، شما باید سعی کنید قند خون بالا را با روش‌های خانگی یا پزشکی کنترل و درمان کنید.

قند خون یورایت مدل TD_4252

دستگاه قند خون مارک یورایت مدل TD_4252 مناسب برای سنجش قند خون به صورت دیجیتال می باشد. دستگاه یورایت دارای طول 9 سانتیمتر، عرض 3 سانتیمتر و ارتفاع 1 سانتیمتر می باشد و همچنین وزن این محصول 250 گرم می باشد که دارای ابعاد و وزن مناسب برای استفاده در منزل و مطب می باشد.

همراه بسته بندی این دستگاه 10 عدد سوزن و 10 عدد نوار قند خون موجود می باشد. یکی از ویژگی های مهم این محصول موجود بودن نوار این دستگاه در بازار با قیمت مناسب می باشد که یک ویژگی مهم در بین دستگاه های قند خون می باشد.

ویژگی های دستگاه قند خون یورایت مدل TD_4252

از قابلیت های این محصول میتوان به سنجش قند خون در 5 ثانیه، نیاز به 0.5 میکرولیتر خون، 1000 جایگاه ذخیره قند خون به همراه تاریخ و ساعت، بدون نیاز به کد نوار و استیکر نشانگر وضعیت قند خون اشاره کرد. داخل بسته بندی این محصول یک عدد قلم گان برای زخم کردن سطح پوست، 10 عدد نوار قند خون، 10 عدد سوزن قند خون و 1عدد باتری نیم قلم موجود می باشد. همچنین یورایت می تواند میانگین نتایج رو به صورت 7 ، 14 ، 21 ، 28 ، 60 و 90 روزه را اعلام کند.

در جدول زیر یک نگاه کلی به ویژگی های دستگاه تست قند خون یورایت مدل TD_4252 می اندازیم

ابعاد
1×3×9 سانتیمتر
وزن
250 گرم
زمان پاسخگویی به تست
5 ثانیه
حداقل خون مورد نیاز
0.5 میکرولیتر
حافظه ذخیره نتایج
دارد
توضیحات حافظه داخلی
1000 جایگاه ذخیره قند خون
توضیحات نمایش میانگین نتایج
7 ، 14 ، 21 ، 28 ، 60 و 90 روزه دستگاه میانگین نتایج می دهد قابلیت خاموشی خودکار
نمایشگر تاریخ و ساعت
دارد
نوع کاربری
خانگی
اقلام همراه
کیف حمل دستگاه، 1 عدد قلم گان برای زخم کردن سطح پوست، 10 عدد نوارقند خون، 10 عدد سوزن و دفترچه راهنما

ژارکا در این مقاله تلاش بر این دارد که شما عزیزان بتوانید با دانش بالا و دقت کافی از محصول مورد نظر خود با اطمینان خاطر خرید فرمایید. در ویدیو زیر باکس این محصول و محتویات داخلش بررسی و توضیح داده شده است.

قند خون یورایت مدل TD_4252 را می توانید از لینک زیر در ژارکا با قیمت مناسب خریداری کنید.

دستگاه تست قند خون یورایت مدل TD_4252

منبع: ژارکا