پالس اکسیمتر چیست؟

اگر علائم تنگی نفس یا بیماری ریوی یا قلبی دارید، پزشک ممکن است از پالس اکسیمتر استفاده کند. پالس اکسیمتر دستگاه الکترونیکی است که میزان اشباع اکسیژن حمل شده در گلبول های قرمز خون را اندازه گیری می کند. اکسیمترهای پالس را می توان به انگشتان دست، پیشانی، بینی، پا، گوش یا انگشتان پای خود متصل کرد.

پالس اکسیمتر اندازه گیری سریع سطح اشباع اکسیژن در بدن شما را بدون استفاده از سوزن یا گرفتن نمونه خون مشاهده می کند. مقدار اندازه گیری شده روی صفحه نشان دهنده اشباع گلبول های قرمز خون شما با اکسیژن است. این شماره به پزشکان و پرستاران شما این ایده را می دهد که درمان شما چگونه خواهد بود. سطح اکسیژن همچنین ممکن است به تعیین نیاز شما به دریافت اکسیژن اضافی کمک کند.

مشخصات محصول:

پالس اکسیمتر مارک چویسمد (CHOICEMMED) مدل C26 مناسب برای سنجش اکسیژن محلول در خون و ضربان قلب به صورت دیجیتال از طریق انگشت می باشد. پالس اکسیمتر چویسمد با طول 5 سانتیمتر و عرض 3 و ارتفاع 4 سانتیمتر و همچنین با وزن 41 گرم یک محصول با ابعاد استاندارد برای استفاده در منزل و مطب می باشد.

سطح دقت دستگاه

دستگاه c26 با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا، از بالاترین سطح دقت در تشخیص بهره‌مند می‌باشد. محدوده اندازه‌گیری این دستگاه برای ضربان قلب بین ۲۵ تا ۲۵۰ اکسیژن خون نیز 50 تا 99 درصد می‌باشد. همچنین دارای سیستم هشدار برای قرارگیری در محدوده‌ی خطر می‌باشد.

نحوه کار با این دستگاه

پایین صفحه نمایش او ال ای دی و رنگی این دستگاه یک دکمه برای شروع به کار کردن این پالس اکسیمتر تعبیه شده که پس از قرار دادن انگشت دست و یا پا داخل این دستگاه با فشردن این دکمه دستگاه شروع به سنجش اکسیژن خون و ضربان قلب می نماید. با یکبار فشردن دکمه پاور دستگاه در کمتر از 1 دقیقه نتایج اکسیژن خون و ضربان قلب را نشان می دهد. نور صفحه نمایشگر ال ای دی چویسمد را میتوانید به راحتی از 1 تا 6 کم و زیاد نمایید.

صفحه نمایش

صفحه نمایش این محصول او ال دی است و از دیگر خصوصیت های این محصول میتوان به نمایشگر 6 حالته این محصول اشاره کرد که کاربری این پالس اکسیمتر را برای بیماران و پزشکان تسهیل میکند. علاوه بر این طول عمر بالای باتری و حالت خاموشی خودکار در کنار وجود ویژگی نمایش Pulse bar این پالس اکسیمتر را به انتخابی ایده آل بدل کرده است.

در جدول زیر نگاهی کلی به این محصول می اندازیم.

اقلام همراه:

کیف حمل دستگاه
محافظ ژله ای
بند آویز
2 عدد باتری نیم قلم
دفترچه راهنما

ژارکا در این مقاله تلاش بر این دارد که شما عزیزان بتوانید با دانش بالا و دقت کافی از محصول مورد نظر خود با اطمینان خاطر خرید فرمایید.

برای خرید پالس اکسیمتر مارک چویس مد مدل C26 کلیک فرمایید.

منبع: ژارکا