متخصصین پوست این روش را "لیفت غیر جراحی صورت " می نامند که به شما پوست جوانی می دهد، بدون اینکه عمل جراحی و یا تزریقی داشته باشید. این شامل استفاده از جریان کم سطح برای تزریق دارو به پوست شما است و به عبارت دیگر، گالوانیک صورت از جریان مستقیم متوسط استفاده می کند تا سلول های پوست شما را تحریک کند و پوست را نرم می کند و داروها و کرم های ضد آفتاب را به اعماق پوست می کشاند و این کار برای بهبود سطح هیدراتاسیون و گردش خون به صورت انجام می شود و از این طریق درخشندگی بیشتری می گیرد و نباید هم نگران نباشید! این روش کاملاً بدون درد است - شما حتی چیزی را حس نخواهید کرد.

انواع گالوانیک صورت

معمولاً، متخصصین پوست دو نوع گالوانیک صورت را انجام می دهند : 

لونتوفورسیس :

در طی این روش، ژلی با بار مثبت روی پوست شما زده می شود و سپس یک الکترود منفی در نزدیکی شانه شما قرار می گیرد یا از شما خواسته می شود آن را نگه دارید. اکنون یک جریان با بار مثبت از پوست شما عبور می کند و کمک می کند تا مواد مؤثر وارد شده به پوست خود را به عمق لایه های اپیدرمی وارد کنید و این کار، کارآیی کلیه محصولات پوستی را که پس از این روش استفاده می کنید را به طرز چشمگیری افزایش می دهد .

دسینکراشتیشن :

در این فرایند از جریان گالوانیک برای نرم کردن و امولسیون کراتین و سبوم موجود در فولیکول های مو استفاده می شود و راهی برای آماده سازی پوست برای برداشتن بدون درد و نرم است. برداشتن دستی در ادامه این روش استفاده می شود و این به معنای پاک سازی عمیق پوست و نرم کردن آن در یک زمان است.

گالوانیک صورت برای همه انواع پوست (شامل پوست حساس) مناسب است و این درمان تخصصی پوست فواید زیادی دارد. 

                        هیدرودرمی گالوانیک

فواید هیدرودرمی گالوانیک صورت چیست؟

این بخش از سلامت ژارکا که در مورد گالوانیک صورت است را با بررسی فواید ان ادامه می دهیم : 

1. کاهش بی حالی و پیری و افزایش درخشش پوست :

بی حالی یکی از نشانه های اصلی پیری است و گالوانیک صورت تمام ناخالصی ها از پوست را پاک می کند و غلظت اکسیژن را در آن افزایش می دهد و این روش پاک سازی عمیق باعث می شود که پوست شما درخشش داشته باشد . 

2. به حداقل رساندن خطوط و چین و چروک :

پیری و قرار گرفتن مداوم در برابر آفتاب و گرد و غبار می تواند بر روی پوست شما تاثیر بگذارد و شما حتی متوجه خطوط و چین و چروک های ظریف نخواهید شد که بر روی صورتتان بوجود می آیند. درمان پوستتان با گالوانیک صورت پوستتان را جوان می کند، تعادل را بازیابی می کند و خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد و پوست شما را محکم می کند و همچنین در جلوگیری از علائم زودرس پیری مفید است.

3. بهبود الاستسیته پوست :

زمانی که استرس دارید، بر روی صورتتان مشهود می شود و در مورد اخم کردن و تنگ کردن چشم ها حرف نمی زنم. در مورد تاثیر استرس بر روی پوست صحبت می کنم. به همراه فقدان مراقبت مناسب و عوامل خارجی دیگر، پوست شما کشش و سفتی اش را از دست می دهد و جریان برقی که در طول درمان از پوست شما عبور می کند به محکم کردن آن کمک خواهد کرد و این باعث زنده کردن پوست سالخورده شما می شود و دوباره آن را محکم می کند.

4. سم زدایی پوست :

شما نمی توانید این واقعیت را انکار کنید که بعد از هر جلسه گالوانیک صورت احساس می کنید پوستتان عالی و آرام است اما جدا از آرامش، گالوانیک صورت چیزی بیشتر از مراقبت های معمولی صورت دارد. جریان های الکتریکی لنف را توانا می سازند و پوست را تحریک می کنند و این کار توانایی طبیعی پوست برای پاکسازی خودش از سموم مضر را بهبود می بخشد و علاوه بر این، گالوانیک صورت سموم را از عمق پوست بیرون می کشد و باعث می شود که صورت شما روشن تر و سالم تر به نظر برسد.

 5. بهبود گردش خون و سطوح اکسیژن در پوست :

گالوانیک صورت تولید سلول های تازه پوست و کلاژن را افزایش می دهد و در نتیجه، سلول های جدید خیلی سریع تر جایگزین سلول های قدیمی می شوند و هم چنین جریان خون را به سطح پوست شما تحریک می کند، که به نوبه خود تامین اکسیژن رسانی به صورت افزایش می یابد که اکسیژن پوست شما را شاداب تر و سفت تر می سازد و از حفظ رطوبت نیز حمایت می کند .

 6. کمک به پیشگیری از آکنه :

گالوانیک صورت به خصوص فرآیند دسینکراشتیشن، کیسه های ترشحی مو را هدف قرار می دهد و منافذ را مسدود می کند و تمام ناخالصی ها در منافذ پوست را استخراج می کند و آن ها را تمیز و پاک می کند و این کار به کاهش و جلوگیری از آکنه کمک خواهد کرد.

    دستگاه گالوانیک

 7. بهبود رنگ پوست :

من نمی گویم که این درمان رنگ صورتتان را روشن می کند اما زمانی که پوست کاملاً پاک سازی شده باشد، روشن و درخشان به نظر می رسد و به این دلیل است که سموم مضر از پوست حذف شده اند. یون های منفی، همه ناخالصی ها و سموم و کثیفی ها را به دام می اندازند و این به نوبه خود باعث رنگ روشن تر پوست شما خواهد شد.

 8. کمک به رطوبت رسانی و هیدراته کردن پپوست :

واقعیت این است که همه محصولتان به لایه های پوست شما نفوذ نمی کند و علاوه بر این، پوست شما ممکن است قادر به حفظ رطوبت نباشد. گالوانیک صورت به حل این مشکل با حذف سلول های مرده پوست و ترویج تجدید حیات سلول کمک می کند و این باعث احیای پوست می شود و آن را الاستیک تر می کند و باعث حفظ رطوبت آن خواهد شد.

 9. نفوذ بهتر محصول :

جریان گالوانیک حاوی یون های منفی است و ژل درمانی (حاوی عناصر ضد پیری و ترکیبات دیگری است) که بر روی پوست شما اعمال می شود که حاوی یون های مثبت است و جریان محصولات در پوستتان را عمیق تر می کند. این محصولات در خنثی سازی مواد سمی و رادیکال های آزاد مضر در پوست شما کار می کنند و بافت و سلول های عمیق درون لایه پوست تان به بهترین شکل کار خواهند کرد.

 10. نرم کننده پوست :

گالوانیک صورت، بافت ها و ماهیچه های صورت که تحت تاثیر پیری قرار گرفته اند را تسکین می دهد و وقتی که ماهیچه ها آرام هستند، خون و اکسیژن بیشتری به سلول های پوست منتقل می شود. تعادل pH پوست دوباره برقرار می شود و این باعث نرم و صاف شدن آن خواهد شد.

از طریق لینک زیر می توانید دستگاه هیدوردرمی هایتک را مشاهده فرمایید.

دستگاه هیدرودرمی هایتک

منبع: نمناک